Taggy

Dijitalleştirin

taggy-logo

Taggy Nedir?

 

Taggy, ürünlerinize ya da işletmenize yerleştirdiğiniz NFC chip barındıran teknolojik etiketlerle ürün ve hizmetlerinize değer katacak ve rakiplerinizden sizi farklılaştıracak dijital yaratıcı çözümler yaratır.

Ürettiğimiz teknolojik etiketlerle, müşterilerinize hiç bir uygulama indirtmeden, sadece telefonunu etikete yaklaştırarak, müşterilerinizin video ve fotoğraflarını ekleyebileceği dijital hediye notları oluşturma imkanı verebilir, işletmeniz için memnuniyet anketi doldurtabilir, istediğiniz herhangi bir web sayfasını açtırabilir, uygulamanızı indirtebilirsiniz.

Bunların dışında, markanızın ihtiyacı doğrultusunda akıllı etiketler kullanarak dijital platformlar geliştirebilir ve kullanımınıza sunabiliriz.

Dijital Hediye Notları

Müşterileriniz hediyelerini unutulmaz anılara dönüştürsün!

Taggy ile ürünlerinizi satın alan kişilere dijital tebrik kartları oluşturma imkanı tanıyın. Hediyeyi satın alan müşterileriniz en özel video ve fotoğraflarını Taggy’ye basitçe yüklesin ve bunları unutulmaz anılar haline getirsin!

Tüm bunları markanızın seçeceği tasarımla ve logonuzun olduğu sayfa üzerinden yaparken siz de sunduğunuz bu hizmetle marka değerinizi yükseltin

Dijital Memnuniyet Anketi

Markanızı bir de müşterilerinizden duyun!

Taggy’yi, işletmenizde istediğiniz yerde kullanabileceğiniz alanlara yerleştirin ve müşterilerinizin sadece telefonu yaklaştırarak markanıza özel tasarlanmış, sizin istediğiniz soruları barındıran müşteri memnuniyet anketi hazırlayın. Müşterilerinizin fikirlerini ve bilgilerini dijital ortamda alırken iş modelinizi geliştirin ve doğrudan yeni fikirler edinin.

Taggy anket ile birbirinden farklı seçenek, puanlama ve yorum imkanı olan sorular hazırlayabilir ve bunları kendi logonuzla gösterebilirsiniz.

Ajanslar için Reklam Mecraları

Offline mecralarınızı dijitalleştirin!

Indoor, Outdoor ya da ürün bazlı mecra kullanımlarında, tasarım farketmeksizin her alana uygulanabilen Taggy’ler ile offline reklamlarınıza yeni bir boyut katarak, online mecralar haline dönüştürebilirsiniz.

Taggy ile kişiler telefonu reklam alanına yaklaştırdığında cep telefonlarında istediğiniz sayfayı açtırabilir, uygulama indirtebilir ya da bunların dışında tüm dijital aksiyonları aldırtabilirsiniz. Taggy’lere özel tanımlamalar vererek detaylı kullanım raporları alabilir, bunları müşteriniz ile paylaşabilirsiniz.

İlgili mecrada çalıştığınız marka değiştiğinde, Taggy’ye uzaktan komut vererek farklı bir aksiyon almasını sağlayabilir ve bunları ofisinizden yönetebilirsiniz.

AVM Uygulamaları

AVM’nizi dijitalleştirin!

AVM içerisindeki kampanyaları ya da markaların özel fırsatlarını ziyaretçilerinize bilgilendirme panosu üzerinden hiç bir uygulama indirtmeden, sadece telefonlarını yaklaştırarak gösterebilirsiniz.Tüm bunları sizin yöneteceğiniz basit bir sayfa üzerinden değiştirebilirsiniz. Ayrıca AVM’niz içerisinde basit oyunlar kurgulayabilir, ya da çekiliş katılımı gibi hizmetlerinizi müşterilerinize dijital ortamda sağlatabilirsiniz.

Böylece tüm müşterilerinizin bilgilerini dijital ortamda edinebilir ve daha hızlı ve çalışan gerektirmeden hızlı çözümler yaratabilirsiniz.

Ürünlerinizi Dijitalleştirin

Bırakın, ürünleriniz kendini anlatsın!

Ürünlerinizin etiketlerine ya da içlerine Taggy’yi ekleyerek ürün hikayesini, ürün bilgileri ya da aktarmak istediğiniz herhangi bir bilgiyi müşterinizin sadece telefonunu yaklaştırarak edinebilmesini sağlayın.

İster o ürünün lifestyle fotoğraflarını gösterin, isterseniz ürün nasıl kurulacağını anlatan videoları aktarın.

Ürünlerinizi akıllı hale getirirken, siz de markanız için katma değerler yaratın!

Taggy Akıllı Yüzük

Akıllı Yüzükler ile benzersiz bir deneyim yaşayın!

Taggy akıllı yüzüklerinizi android telefonunuza yaklaştırın ve eşinizin sizin için hazırladığı video ve fotoğrafı telefonunuzda görüntüleyin.

Hiçbir program indirmeye gerek kalmadan saniyeler içerisinde video ve fotoğraflarınızı yüzüklerinizin içerisine ekleyebilir ve dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

 

Menü Cepte

Menünüz artık müşterilerinizin cebinde!

Müşterilerinize, zaman kaybetmeden menüye ulaşabilme imkanı tanıyın.

Taggy kartları masalarınızda uygulayarak işletmenizin menüsüne müşterilerinizi diledikleri anda ulaşabilmelerini, siparişlerini süre sınırlaması olmadan seçmelerini, garson geldiğinde de siparişlerini bekletmeden verebilmelerini sağlar.

Dilerseniz Menü Cepte sistemini tablet menü olarak kullanabilir ya da menünüzü internet sitenizden yayınlayabilirsiniz.

Ayrıca menünüzün altına Online Memnuniyet Anketi yerleştirerek müşterilerinizden anlık geribildirim alabilme imkanına da ulaşabilirsiniz.

 

Akıllı Vale Sistemi

Müşterileriniz, Araçlarını Masadan Kalkmadan Çağırsın!

Taggy Akıllı Vale Kart sistemi ile, benzersiz bir vale hizmeti yaşatın.

Müşterileriniz, masadan kalkmadan Vale Kartını kendi telefonuna yaklaştırarak aracını çağırabilir, aracı kapıya geldiğinde ise SMS ile bilgilendirme alır.

Taggy Akıllı Vale Sisteminin getirdiği prestiji işletmenizde yaşatın.