Loco
Konum Bazlı E-Ticaret Yazılımı

Loco ile paket serviste bir adım öne geçin!

loco_logo_small

Loco Nedir?

Birden fazla satış noktası eklenebilen, her bir satış noktasının kendine ait panel üzerinden sipariş alabildiği bir sistemdir. Tüm satış noktalarınızın merkezden kontrolünün de yapılabildiği, siteyi ziyaret eden kullanıcıların konumuna göre mağazaları listeleyen, gıda, hizmet sektörü gibi bölgesel bazda hizmet veren firmaların kullanımı için tasarlanan lokasyon bazlı eticaret yazılımıdır.

Eğer; birden fazla noktası olan bir işletmeyseniz ve online sipariş almak istiyorsanız, Loco yazılımı tam size göre tasarlandı!

Loco Konum Bazlı çalışır

Loco’yu diğer hazır e-ticaret paketlerinden ve yazılımlarından ayıran en önemli özellik konum bazlı çalışmasıdır. Kullanıcının konumunu algılayarak, sadece kendisine hizmet verebilecek firmaları listeler. Böylelikle müşterilerinizi en kısa yoldan hizmete ulaştırır.

Loco Mağazalarınızı Özgür Bırakır

Satış Noktalarınızın birbirinden farklı dinamikleri olabilir, Loco içerisinde satış noktalarınızın hizmet verebileceği alanları, açılış kapanış saatlerini, ürünlerini, her bir satış noktanız için farklı tanımlayabilirsiniz.

Loco Komisyonlu Satış İmkanı Sağlar

Komisyon usulü ile satıştan pay almak sizin elinizde! Gerçekleşen tüm satışlardan komisyon alabilir, komisyonunu ödemeyen satış noktalarını otomatik olarak SMS ve mail ile uyarabilir, ya da dilediğiniz zaman hesabını dondurabilirsiniz. Üstelik her satış noktasının komisyonunu ayrı ayrı belirleyebilirsiniz. Bunun yanında yeni satış noktaları eklemek için deneme süreli üyelikleri oluşturabilir ya da dilerseniz her açılan üyelik başına yıllık üyelik ücreti belirleyebilirsiniz.

Loco’da Satış Noktalarınız Kendi Siparişlerini Yönetir

Klasik e-ticaret yapılarının aksine, Loco satış noktalarının siparişlerini kendilerinin yönetmelerine izin verir. Sipariş bildirimleri hangi satış noktanızdan hizmet alınmışsa o noktaya iletilir.

Loco Her Dili Konuşur

Müşterilerinizin dilinden konuşun! Loco ile her bir dil için ürün, kategori ve tanımlamaların adlarını değiştirebilirsiniz.Hem de kısıtlama olmadan!

Birden Çok Satış Noktanız Varsa Bir Tek Loco Yeter

Birbirinden farklı markaları ya da satış noktalarını aynı platformda gösterebilir, filtreleyebilir ya da kategorileyebilirsiniz. Satış noktalarını hizmet alanlarına göre de kategorileyebilirsiniz. Örneğin gıda sektörü için Çin Yemeği ya da İtalyan Mutfağı gibi.

Ürünlerinizi Seçeneklendirebilir ve Fiyatlandırabilirsiniz

Ürün seçenekleriniz ne kadar fazla olursa olsun Loco ile tüm ürünlerinizi sınırsız seçeneklendirebilir ve her seçenek için ayrıca fiyat eklemesi yapabilirsiniz. Bu da yeterli değilse sipariş verilen her ürün için ayrı ayrı sipariş notu alabilirsiniz.

Loco, Sipariş Bilgilerini SMS ile Gönderir

Loco kullanırken satış noktanızın interneti olmasa da sorun değil!
Tüm sipariş bilgilerini, internet bağlantısı olmasa da satış noktasındaki ilgili kişiye SMS ile iletebilir. Böylelikle, gelen her siparişte satış noktanız sipariş veren kişinin satın aldığı ürünleri, adres ve telefon bilgilerini cep telefonundan görebilir.

Ölçmeden Bilemezsin, Bilmeden Yönetemezsin

İster satış noktası bazında isterseniz tüm satış noktaları için dilediğiniz zaman rapor çekebilirsiniz. En çok satılan ürünleri ya da en fazla ciro yapan satış noktalarını görüntülebilirsiniz. Satış noktalarınız da kendilerine panelden ait satış raporlarına ulaşabilir ciro takibini yapabilir.

Sizin İçin Özelleştiriyoruz!

Tüm bu özelliklere ek olarak size özel çözümler yaratıyoruz. Kullanacağınız yazılımlarla entegrasyonlar, modül üzerinde geliştirmeler ve farklılaştırmalar, size özel tasarlanan modüller ile işletmenize ve iş modelinize uygun yazılım geliştirme desteği sağlıyoruz.