About Magento

Magento is an e-commerce software with free (Community Edition) and paid (Enterprise Edition) versions.

Over 250.000 online store (%30 of ecommerce software market) is using Magento. First version of Magento has released in 2008, in 2010 Ebay invest on Magento, after that in 2011 Ebay complete buys rest of the company. Magento has over 150.000 worldwide developers, 300+ partner companies and community supporting forum.

The world’s biggest brands love Magento for its flexibility, because today’s consumers and their buying patterns are changing by the minute. Only Magento—open source and agile—can help you adapt and thrive. Magento boosts your online sales while maximizing gross margins. Magento businesses sell more at a lower TCO than merchants on competitive commerce platforms.

Magento Setup Support

We optimize and adapting Magento’s product, category, checkout, shipment, promotions, customer segmentations structure, according to your brands online project needings. We also configurating cache mechanism and speeding up all pages up to 200ms php generation time.

We are moving your current store from any other platforms to Magento.

 

Custom Extension Development

We are creating and customizing extensions according to your request. All extensions developing for your current version without change any core codes on your system.

Magento Hosting and Monitoring

We are helping you to find best hosting solution for your online store and monitoring regularly for any downtime.

According to your online store current or planned visitors, product and checkout metrics, we are hosting your store to acceptable respone times.

We also provide CDN service for speeding up your contents like media, css and javascripts.

 

Magento ERP and CRM Integrations

We are integrating ERP, CRM or any other softwares with your Magento store.

Catalog, Order, Customer or any other data from your current software will be taken via XML formatted web services, and implemeting trought your Magento store regularly.

 

Geliştirilen Modüller

Refer a Friend / Arkadaşını Davet Et

Kullanıcıların arkadaşını siteye davet ederek, davet edilen arkadaş sayısı kadar puan kazanılabilecek bir modüldür. Ayrıca bu puan kazanımı için diğer kullanıcının sipariş vermesi ve belirli bir süre beklemesi özellikleri de eklendi.

Tekrarlanan Sipariş Oluşturma

Müşterileriniz aynı ürünü sıkça sipariş mi veriyor? Geliştirdiğimiz modül sayesinde sizin belirlediğiniz süre sonrasında müşterinizin sıkça satın aldığı ürünü otomatik olarak sepetine ekleyebilir ve otomatik gönderilen mail ile müşterinizi bilgilendirebilirsiniz.

Bekleyen Sipariş Hatırlatma Modülü

Havaleli ya da sonradan ödemeli siparişler için otomatik mail gönderimi yapan, ödeme hatırlatıcı modül geliştirildi. Bu sayede müşteriyi tekrar arama ihtiyacı kalmadan dönüşüm oranı arttırıldı, çağrı merkezindeki yük ise azaltıldı.

XML ile Ürün Datası Gönderimi

Farklı tedarikçilerle ortak çalışma mı yapıyorsunuz? Ürün bilgilerini XML, CSV ya da farklı formatlarda, istediğiniz websitesine gönderebilirsiniz. Böylelikle sadece kendi sitenizde değil farklı websitelerinde de satış fırsatı yakalayabilirsiniz.

Özel Kurye Teslimat Seçeneği Modülü

Müşterilerinize özel kurye seçeneği ile teslimat yaptıran bu modülde, diğer kargo seçeneklerinden farklı olarak, belirli saatlerde ve ilçelerde bu teslimat seçeneğinin açık olmasını ve ilçe bazında farklı fiyatlara sahip olmasını belirtebilirsiniz.

Teslimat Planlama Modülü

Kargo teslimatı yapılamayacak günleri seçebileceğiniz, belirli bir saatten sonra kargo teslimatını bir gün sonraya atabileceğiniz özelliklere sahip, siparişlerinizin tedarik süresini hesaplayan bir modüldür. Bu modül sayesinde müşterileriniz, ürünlerin tam olarak hangi gün kargoya teslim edileceğini ürün sayfası üzerinden görebilmektedir.

EuroMessage ile Mail Gönderim Modülü

Tüm transactional maillerin euromsg servisleri üzerinden gitmesini sağlayan bu modül ile müşterilerinize gönderdiğiniz tüm maillerin güvenle ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ön Bilgilendirme ve Mesafeli Satış Sözleşmeleri Formu

Güncel kanunlara göre hazırlanmış, müşterilerinizin onaylamadan alışverişi devam ettiremediği ve daha sonrasında, müşterinin panelindeki sipariş sayfasından sözleşmeye ulaşabildiği bir modüldür.

Sipariş Notu Modülü

Ödeme sayfasında, müşterinizin sipariş tamamlanmadan önce siparişe iletmek istediği notları yazabildiği bir modüldür.
Müşteri Özellik Geliştirme Modülü

Müşteriye ait özelliklerin ve müşterinin adres detaylarına ait özel tanımlamaların yapılabildiği, sadece magentonun enterprise versiyonunda bulunabilen müşteri özellik seti geliştirme modülüdür. Bu modül ile birlikte, müşterilerinize ait herhangi bir bilgiyi gerek kayıt sayfasında gerekse sipariş ödeme sayfasında isteyebilirsiniz.

Mağazalarımız Sayfası Modülü

Google Maps haritaları üzerinde mağazalarınızın gösterildiği, il ve ilçeye göre arama yapılabilen, responsive olarak mobil cihazlara da uygun bir şekilde mağazalarınızın ayrı bir sayfada görüntülendiği bir modüldür.

PayU Sanal Pos Modülü

PayU aracılığı ile ödeme alabilmenizi sağlayan magento sanal pos modülüdür.

Fill Magento Setup Form For Your Project

You can fill a Magento project form depending for your requests.

All applications will be answer shortly